Jdi na obsah Jdi na menu
 


Elfí princ

Příspěvky

My jsme bratři!!!

13. 12. 2013

  Sedm!!!! Nebezpečné číslo a víte co označuje? Sedm sálodlouhých měsíců nepřibyl ani jeden díl Elfího prnice!! Musím s tou neaktivitou začít něco dělat jinak s ničím nikdy nepohnu.

Prvé řadě bych se vám asi měla omluvit za moji 'náhlou smrt' (jak říkám tomuto neuvěřitelně dlouhém prodlevu) takže se hluboce a s nosem až na zemi omlouvám a doufám, že mi dopustíte.

Teď k tomu méně depresivnímu a více radostnému. Mám tu nový dílek elfího prince!! (to jste sice už asi všichni pochopili, ale takhle to napsat je mnohem lepší)

Budu doufat, že se vám dílek zalíbí a snad zanecháte nějaké komentáře.(za každý budu velmi vděčná neboť mě posunují kupředu se psaním, tedy je divné, že stále pokračuji, ale nu což, aspoň pro dobrý pocit)

                                                                                                       Aki-chan

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Elfí princ | Komentářů: 2

Přeměna

9. 5. 2013

 Tak vám sem, po dluhé době, dávám další dílek Elfího prince. vím, že to trvá hodně dlouho než tu ode mě něco přibude, ale teď jsem měla takový spisovatelský blok, kdy jsem dokázala jenom začínat další a další povídky, ale pokračovat v nich nějak nešlo. Takže se mooc omlouvám a doufám, že se vám bude dílek líbit. 

Tentokrát je Deiji uvržen do úplného zmatení kdy vůbec neví co se děje, ale nebojte v dalším dílku... no nebudu spoilerovat :D, UŽIJTE SI TO!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Elfí princ | Komentářů: 0

Přepadení + Postavy

2. 4. 2013

Čaute všici, jsem tu s dalším dílkem Elfího prince. Je to krapet pomotané, ale už se dostávám k části, kde to je všechno vymyšlené (samozřejmě v mé hlavě).  Doudám, že se vám bude líbit. Užijte si ho. 

Sice pozdě, ale už jsem ani nevěděla, že ty postavy vůbec najdu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Elfí princ | Komentářů: 0

Představování

27. 3. 2013

 Zde máte, jak už to bývá, první dílek mé kapiitolovky. Nevím za jak dlouho budu mít dopsanou druhou, ale pokusím se ji sem nastrčit co nejdřív. Užijte si to. 

(Aki-chan)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Elfí princ | Komentářů: 0