Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Letní prázdniny

28. 6. 2013

...děti školou povinné mají od příštího pondělí 1. 7. prázdniny. Dnes jsme ovšem byly tento školní rok naposledy ve škole a začínají nám dva měsíce lehárka, flákání se a odpočinku. Dneska jsme dostali ten pro mnohé hezký pro mnohé hnusný kus popsaného, ale řekla bych, že v obou případech zbytečného papíru. Stejně ho doma hodíme do rohu (teda aspoň já ano) a už ho nevytáhneme (hned po tom co ho uvidí všechny zvědavé babičky). Doufám, že si užijete spousty legrace, ať už budete dělat cokoliv.

Jediná chybička je snad v tom, že bude svítit slunko, bude vedro, a bude svítit slunko. Jak já takovéhle počasí, když se potím úplně v čemkoliv, co mám na sobě a nemám možnost se někde zchladit, miluji (taková ironie).

Pokud jde o pokračování povídek, tak se pokračovat určitě bude. Větší problém bude s tím je zveřejnit, protože ne všude budu mít přístup k internetu. Předpokládám, ale že plno z vás nebude mít na čtení povídek ani čas.

 

ys.jpg

ysh.jpg

yshs.jpg

Všem vám přeji hoooodně zábavy, a hlavně odpočinku od školy...

Mizu-chi

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Yo! Mám to!

(Rushi-chan, 27. 10. 2013 23:23)

Ahoj, vyhlašuji novou událost. Napsala jsem ti povídku na pár Rin x Haru. *cítí se jako machr* Jenže... Není to tak dobré jak jsem si představovala, snad se ti to bude líbit, jestli ne, tam mi to omlať o hlavu a zbij mě pánvičkou! Jinak, nechcete být moje SB?? Strašně vás miluji!! Hlavně povídky na mafii *q*...

Zase otravuji :)

(Rushi-chan, 27. 10. 2013 12:32)

Ráda dělám někomu radost... Takže ti napíšu povídku na RinxHaru z Free!. Popravdě s těmi povídkami na červeného trpaslíka mi pomohla jedna epizoda, kde se Eso Rimmer políbil s Listerem :D. Takže tak, jsem ráda, že se ti to líbilo a napíšu ti tu povídku. :D :)